Seriale 24 YouTube Stats

 • Total Views
  35.61K
 • Subscribers
  383
  • Avg Daily Views
   36
  • Category
   N\A
  • Total videos
   29
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

DESCRIPTION

Ju lutemi na bëni SUBSCRIBE dhe AKTIVIZONI ZILEN duke zgjedhur opsionin (All) tek kanali ynë Seriale24, që të merrni njoftimet për të mos i humbur episodet e reja. Ju falenderojmë që na ndiqni.